FAQ

In vorbereitung

Je možné připevnit panel ITS 1000/A na výšku?

ANO, je třeba upozornit na tuto skutečnost již při objednání a panel je pro toto nestandardní upevnění připraven ve výrobě a takto vyroben. Ostatní panely je možno připevnit jak vodorovně tak i svisle přičemž funkce panelu je stejná a při vytápění se zachovává stejné dimenzování.

Potřebuji umístnit panel vedle okna, je to možné?

ANO, není to vyloučeno a infratopení pracuje normálně, Je potřeba brát ohled na okolní záclony, které při zakrytí panelu by mohli bránit toku infrapaprsků a snižovaly by tak výkon panelu. Panel musí být viditelný a o minimálních vzdálenostech se dočtete v návodu k obsluze.

Je výhodnější umístnit panel na strop, nebo na stěnu?

Podle zkušeností je umístění na stěně nebo na stropu sejné. Naše výrobky jsou určené na stěnu i na strop, záleží pouze na konstrukci. Panely s hliníkovým rámem jsou určeny pouze pro zavěšení na stěnu a panely s dřevěným rámem mohou být umístněny na stěně i na stropu. Před umístněním se poraďte s odborníkem na infratopení, který poradí, zda je vaše vybrané místo pro topný panel vhodné, nebo může navrhnout lepší variantu. Umístnění panelu může mít vliv na správnou funkci vytápění.

Dotazy pro vytápění infračerveným topným systémem

Vaše dotazy

Na Vaše dotazy rádi odpovíme telefonicky, e-mailem, faxem nebo nás osobně kontaktujte.
Bližší kontakty naleznete v sekci kontakty.